Trykk “Godkjenn informasjonskapslar” for å godkjenne at forfattersentrum.no lagrar informasjonskapslar på maskina di. Trykk "Val" for å lese meir om og slå av og på informasjonskapslar. Les meir om Forfattersentrum og personvern her!
Jeg er universitetsutdannet, og har jobbet både i skole, på bibliotek og innen psykiatri. Har skriblet og skrevet i alle år, og har publisert dikt og leserinnlegg i Tidsskrift og aviser. Jobbet som frilans i fem år med kontor og base på NTNU. Gikk så over til forskningsformidling på Infoavdelingen her, og jobbet deretter 25 år på Sintef som forskningsjournalist og redaktør for forskningsmagasinet Gemini.
Jeg er fascinert av kroppen og hvor finurlig den er sammensatt for å yte oss funksjoner vi ikke tenker over. Bruker nyere forskning i alle bøker.
Jeg skriver om den fysiske og den psykiske delen av oss. Hvordan det ene påvirker det andre. Kropp/sjel-problematikk.
Jeg skriver om det finurlige kroppsspråket vårt. Og hvordan natur virker sterkt inn på kroppen og sinnet. Jeg tar opp hvordan kjemisk medisin i stor grad brukes til å sløve/døyve der annen hjelp hadde vært bedre. Og til sist - om det spennende og ukjente området lukt/luktesans.
Meldingen er sendt til forfatteren. Du skal ha fått en kopi på e-post, men dette er internett, og her kan alt skje ... Har du ikke fått kopi av meldingen, ta kontakt med Norsk Forfattersentrum. Vi blir også veldig glade for beskjed dersom forfatteren ikke svarer deg. Du finner oss her!
Ups! Noe gikk galt. Har du fylt inn epost og melding?
I Forfattarkatalogen finn du over 1800 forfattarar som tilbyr foredrag, opplesingar, bokbad, skrivekurs og mykje meir. Vi hjelper deg gjerne med å finne rett forfattar til oppdraget ditt.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.