Østlandet

Niels Fredrik redigert

Skrivekurs med Niels Fredrik Dahl

Oslo (Litteraturhuset),, 7. mars 2017 til 16. mai 2017, 18.00 – 21.00

Et lengre kurs for deg som ønsker å utforske og utfordre din egen stemme. Skriveøvelser og samtaler om skrive- og leseprosessen. 10 kurskvelder.

Les mer

Forfattersentrum-ostlandetNorsk Forfattersentrums hovedkontor holder til i Litteraturhuset i Oslo og har 7 fast ansatte. Kontoret har overordnet administrativt ansvar og fører regnskap for hele organisasjonen i tillegg til å drive formidlingsvirksomheten på Østlandet.

Kontoret samarbeider nært med bl.a Utdanningsetaten i Oslo, Oslo poesifestival, Foreningen !les, Leser søker bok, Litteraturhusets administrasjon og fylkeskommunale turnéoperatører.

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Daglig leder
Ingvild Christine Herzog

Telefon 21 09 57 01
Mobil 98 08 08 00
E-post: ingvild@forfattersentrum.no

Gro Lybeck Kjernli, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Sekretær
Gro Lybeck Kjernli

Telefon 21 09 57 06
Mobil 45 02 57 24
E-post: gro@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Økonomiansvarlig
Håkon Eikanger

Telefon 21 09 57 02
Mobil 45 03 33 80
E-post: haakon@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektansvarlig
Hanne Bru Gabrielsen

Telefon 21 09 57 04
Mobil 93 00 97 90
E-post: hanne@forfattersentrum.no

Eirik Ingebrigtsen, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektansvarlig
Eirik Ingebrigtsen

Telefon 21 09 57 03
Mobil 98 44 56 55
E-post: eirik@forfattersentrum.no

Ulla Kjær Krohn, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Regnskapsmedarbeider
Ulla Kjær Krohn

Telefon 21 09 57 00
Mobil 92 09 30 73
E-post: ulla@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektleder for Litteraturbruket
Knut Fougner

Telefon: 21 09 57 10
Mobil: 922 06 656
E-post: knut@forfattersentrum.no

Foto: Tove K. Breistein

Foto: Tove K. Breistein

Forfatterkonsulent
Atle Berge

Mobil: 414 60 275
E-post: atle@forfattersentrum.no

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding