Østlandet

Olaug_Foto Bent R. Synnevåg

Nilssenforelesinga

Litteraturhuset i Oslo, Amalie Skram, 27. januar 2018, 14:00 – 15:00

Olaug Nilssen om aktivisme og litteratur.

Les mer
Jan Kjærstad. Forfatter.  Foto: © Mimsy Møller

Oppfølgingskurs med Jan Kjærstad

Oslo (Litteraturhuset), 30. januar 2018, 18.00 – 22.00

FULLTEGNET. Et konkret og tekstnært trinn to for deg som har vært på kurs med Jan Kjærstad tidligere. Her får du respons på egne tekster. Kun 10 plasser.

Les mer
T-Marstein-T.Poppe-13

Skrivekurs med Trude Marstein

Oslo (Litteraturhuset), 6. mars 2018, 18.00 – 21.00

Dette er et lengre roman-/novellekurs med fokus på å utvikle gode «leseverktøy» for å kunne skrive bedre selv. For å kunne skrive godt, er det…

Les mer

Forfattersentrum-ostlandetNorsk Forfattersentrums hovedkontor holder til i Litteraturhuset i Oslo og har 7 fast ansatte. Kontoret har overordnet administrativt ansvar og fører regnskap for hele organisasjonen i tillegg til å drive formidlingsvirksomheten på Østlandet.

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Daglig leder
Ingvild Christine Herzog

Telefon 21 09 57 01
Mobil 98 08 08 00

ingvild@forfattersentrum.no

Gro Lybeck Kjernli, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Sekretær
Gro Lybeck Kjernli

Telefon 21 09 57 06
Mobil 45 02 57 24

gro@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Økonomiansvarlig
Håkon Eikanger

Telefon 21 09 57 02
Mobil 45 03 33 80

haakon@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektansvarlig
Hanne Bru Gabrielsen

Telefon 21 09 57 04
Mobil 93 00 97 90

hanne@forfattersentrum.no

Eirik Ingebrigtsen, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektansvarlig
Eirik Ingebrigtsen

Telefon 21 09 57 03
Mobil 98 44 56 55

eirik@forfattersentrum.no

Ulla Kjær Krohn, Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Regnskapsmedarbeider
Ulla Kjær Krohn

Telefon 21 09 57 00
Mobil 92 09 30 73

ulla@forfattersentrum.no

Foto: Nina Ruud

Foto: Nina Ruud

Prosjektansvarlig for Litteraturbruket
Knut Fougner
(i permisjon til 26.02.2018)

Telefon: 21 09 57 10
Mobil: 92 20 66 56

knut@forfattersentrum.no

Foto: Tove K. Breistein

Foto: Tove K. Breistein

Forfatterkonsulent
Atle Berge

Mobil: 41 46 02 75
atle@forfattersentrum.no

Kontorassistent
Larissa Maria Avelar

larissa@forfattersentrum.no

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding