Kontaktpersoner og søknadsfrister – kommuner

Her finner du en fullstendig oversikt over alle direktekommunenes kontaktpersoner, søknadsfrister, lenker til hjemmesider og søknadskjemaer for litteratur i Den kulturelle skolesekken.
Oversikt over fylkene finner du her.
Oppdatert pr. 19.09.2017

Alta

 

 

 

Kontakt
Odd Håvard Holtet
Telefon: 78 45 50 80 / 99 44 51 72
E-post: odd.holtet@alta.kommune.no

Søknadsfrist 1. mars

Se også kommunens nettside

logo-asker-kommuneAsker

 

 

 

 

Kontakt
Siri Forberg
Telefon: 66 71 81 03
E-post: siri.forberg@asker.kommune.no

Eli Engstad Risa
Telefon: 66 76 81 01
E-post: erisa@asker.kommune.no

Turnélegger
Siri Christofersen
siri.christofersen@asker.kommune.no

Frist for programforslag 1. desember

 Se også kommunens hjemmeside

Bergen

 

 

 

Kontakt
Monica Håkansson
Telefon: 55 56 24 85
E-post: monica.hakansson@bergen.kommune.no

Elisabeth Vaule
Telefon: 55 56 80 95 / 90 77 61 73
E-post: elisabeth.vaule@bergen.kommune.no

Pia Ibsen
Telefon: 21 09 57 51
E-post: pia@forfattersentrum.no

Søknadsfrist 1. desember

Se også kommunens nettside

Bodø

 

 

 

 

Kontakt
Alice Sivertsen
Telefon: 75 55 66 64 / 97 57 26 94
E-post: sivalic@bodo.kommune.no

Søknadsfrist 1. desember

Se også kommunens nettside

logo-baerum-kommuneBærum

 

 

 

 

Kontakt

Koordinator Hans Petter Dillevig
Telefon: 67 50 43 10 / 92 42 26 53
E-post: hans.dillevig@baerum.kommune.no

Tom Wulff
Telefon: 91 11 50 44
E-post: tom.wulff@baerum.kommune.no

Søknadsfrist 1. november

Se også kommunens hjemmeside

Eidsvoll

 

 

 

Kontakt
Marit Hoel Robertsen
Telefon: 66 10 72 03
E-post: marit.hoel.robertsen@eidsvoll.kommune.no

Søknadsfrist 1. november

Se også kommunens nettside

Karmøy

 

 

 

Kontakt
Astrid Havn Tranøy
Telefon: 52 85 73 68
E-post: aht01@karmoy.kommune.no

Søknadsfrist 15. januar

Se også kommunens nettside

Lørenskog

 

 

 

 

Kontakt
Siri Adorsen
Telefon: 67 93 44 52
E-post: sao@lorenskog.kommune.no

Kjersti Østnes Eggum
Telefon: 67 20 16 61
E-post: kjeegg@lorenskog.kommune.no

Søknadsfrist 1. desember

Se også kommunens nettside

Stavanger

 

 

 

 

Kontakt

Erling L. Nordgård
Telefon: 51 50 70 60
E-post: erling.lokhaug.nordgard@stavanger.kommune.no

Søknadsfrist 15. november

Se også kommunens nettside

Tromsø

 

 

 


Kontakt

Nina Mathisen
Telefon: 95 03 49 78
E-post: dks@tromso.kommune.no

Torbjørn Ingvaldsen
Telefon: 95 03 39 34
E-post: dks@tromso.kommune.no

Susanne Baumgärtel
Telefon: 77 79 02 44
E-post: susanne.baumgartel@tromso.kommune.no

Søknadsfrist 15. februar

Se også kommunens nettside

Trondheim

 

 

 

Kontakt
Guri Krog Dodig
Telefon: 72 54 88 11/ 97 07 27 45
E-post: guri.dodig@ou.trondheim.kommune.no

Frist for innmelding 1. november

Se også kommunens nettside

logo-as-kommune-2Ås

 

 

 

 

Kontakt
Marianne Selvik
Telefon: 94 49 82 22
E-post: marianne.selvik@as.kommune.no

Ordningen under utvikling. Ingen søknadsfrist.

Se også kommunens hjemmeside